Остання редакція: 01 березня 2016

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” !

На кафедрі обліку і аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит”.

В ній взяли участь студенти 5-го та 4-го курсів курсу факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і аудит”.

Олімпіада проходила в два етапи:

1. Розв’язання практичних задач;

2. Контроль знань студентів на ПЕОМ.

Журі в складі доцента, к.е.н. Крочак О.І., доцента, к.е.н. Шайко О.Г., доцента,  к.е.н. Панкратової Л.А. визначило переможців. Ними стали:

І місце – Кошова Тетяна Олегівна  – 41-О

ІІ місце –– Кузнецов Максим Євгенійович– 52-ОМ

ІІІ місце – Кириленко Олександр Олександрович -41-О

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає призерів олімпіади  і бажає їм подальших успіхів !

Члени  журі, доценти Крочак О.І., Шайко О.Г., Панкратова Л.А. пояснюють учасникам умови проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит”

Член журі, доцент Шайко О.Г. контролює виконання практичних завдань

Виконання тестового контролю та практичних задач учасниками І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Облік і аудит” проходить під пильною увагою доцента Панкратової Л.А.

Олена Шайко, доцент кафедри облікуі аудиту