Остання редакція: 23 лютого 2024

Відкрита лекція з дисципліни «Бухгалтерський облік»

20 листопада відбулася відкрита лекція доцента кафедри обліку і аудиту Світлани Михайловиної для студентів ІІ курсу спеціальності «Облік і аудит» з дисципліни «Бухгалтерський облік». Тема лекції – «Облікові регістри, техніка і форми бухгалтерського обліку».

На лекції були присутні:  доценти Галина Аніщенко, Валентин Бобко,  Олена Матрос, В’ячеслав Мельник, старші викладачі Олег Поліщук, Дмитро Жученко, Ольга Підлубна.

З представленого матеріалу студенти дізнались про сутність облікових регістрів та їх класифікацію; про порядок відображення господарських операцій в облікових регістрах; форми бухгалтерського обліку та їх види.

Лекція пройшла на високому професійному рівні. Спостерігався  постійний контакт лектора зі студентською аудиторією. Студентам наводились практичні приклади з використанням ілюстрацій, що концентрувало їх увагу та дозволяло полегшити сприйняття навчального матеріалу.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту