Остання редакція: 23 травня 2019

Участь у науковій конференції!

21 травня 2019 року науковці кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС доктор економічних наук, професор Тамара Кучеренко та доктор економічних наук, доцент Людмила Мельник взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку», яка відбулася на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.

У роботі конференції взяли участь 77 науковців і практиків України.

Метою конференції було обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи обліку в умовах євроінтеграції.

Доповідь професора кафедри обліку і оподаткування Тамари Кучеренко на тему: «Концептуальна основа бухгалтерського обліку і звітності в руслі інституціональної теорії» викликала жваве обговорення серед наукової спільноти.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і оподаткування