Остання редакція: 24 квітня 2018

Участь студентів кафедри обліку і оподаткування в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри обліку і оподаткування Уманського НУС – Бездітна Тетяна Юріївна та Недільська Анастасія Василівна вкотре підтвердили високий рівень знань та практичних навичок. На цей раз в Університеті імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, де 18-20 квітня 2018 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.  Супроводжував студентів доцент кафедри Бобко В.В.

Учасники олімпіади Анастасія Недільська та  Тетяна Бездітна у супроводженні доцента кафедри обліку і оподаткування Валентина Бобка

У висококонкурентному змаганні із представниками з 60 вишів з різних регіонів України – загалом більше 100 студентів різних курсів облікових спеціальностей, вони здобули призові місця в номінаціях – управлінський облік та аудит.

Викладачі кафедри обліку і оподаткування щиро вітають переможців і бажають їм подальших успіхів!

Доцент кафедри обліку і оподаткування В.В. Бобко