Остання редакція: 29 жовтня 2017

Студент, лови момент!!!

Студенти кафедри обліку і оподаткування взяли участь у акції, яку проводить Газета "Ве про бухгалтерський облік".

Участь студентів в акції від газети "Ве про бухгалтерський облік"

Для участі в Акції учаснику необхідно викласти в мережі Іnstagram фотоколаж із зображеннями студентів своєї групи на тему «Ми – Бухгалтери!» у своєму профілі з обов’язковим хештегом #vobu2017.
Кожен учасник Акції може розмістити не більше ніж один фотоколаж.
18 грудня 2017 року Редакція визначить трьох учасників Акції, фотоколажі яких набрали найбільшу кількість лайків від користувачів Іnstagram.
Переможці Акції та всі студенти, фото яких розміщено на відповідному колажі, отримають такі подарунки:
І місце – Power Bank;
ІІ місце – флеш-пам'ять USB 32 Gb;
ІІІ місце – колонки для телефону.
Крім того, буде визначено одного учасника Акції, фотоколаж якого, на думку Редакції, є найкреативнішим. Учасник Акції та всі студенти, фото яких розміщено на такому фотоколажі, отримають у подарунок безпровідні мишки до комп’ютера.
Більш детально про акцію ви можете дізнатися на сайті газети "Все про бкхгалтерський облік" - www.vobu.ua.