Остання редакція: 22 березня 2016

Працевлаштування - логічний підсумок завершення навчального процесу!

22 березня 2016 р. студенти напряму підготовки та спеціальності облік і аудит мали можливість відвідати захід організований  відділом працевлаштування Уманського НУС за сприянням ТОВ "Перша міжнародна ректутингова компанія "ІСТ-ВЕСТ".

Під час організованої зустрічі студентська молодь ознайомилася із перевагами роботи за кордоном, зокрема, у Польщі на роботах, пов'язаних із сільським господаорством, на підприємствах сфери обслуговування та торгівлі.

Отримана інформація від представника компанії зацікавила студентів, вони  заповнили анкети та отримали контактні дані рекрутингової компанії для подальшої співпраці.

Легальна робота за кордоном -  це,  дійсно, важливий життєвий шанс для молоді відвідати європейську країну, набути практичного досвіду, поглибити знання іноземної мови та   заробити кошти на подальше начання за вищими освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і аудиту