Остання редакція: 28 квітня 2018

Наукове стажування у Польщі!!!

18 – 21 квітня 2018 року у м. Варшава доцент кафедри обліку і оподаткування  Іванова Н.А. та доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування   Лиса Н.В. пройшли наукове стажування для освітян .
Стажування організовано Університетом Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та Фундацією ADD з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній й науковій сфері між Україною та Польщею.

Наукове стажування доцентів Іванової Н.А. та Лисої Н.В. у Польщі

Програмою стажування було передбачено:

• освітній візит до Університету С. Вишинського;
  • презентацію стипендіальних і грантових програм, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ ;
  • інформаційний візит до польського Парламенту – Сейму. Ознайомлення із програмою стажування у Сеймі.
  • інтеграційні заходи та екскурсійну програма з оглядом об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Доценти Уманського НУС відмічають, що  захід проведено на високому рівні, на особливу увагу заслуговують майстер-класи від польських фахівців та  висловлюють вдячність організаторам за незабутні враження і нові цікаві знайомства.

Доцент кафедри обліку і оподаткування Олена Матрос