Остання редакція: 23 вересня 2017

Міжнародна агропромислова виставка АGRОЕХРО

Міжнародна агропромислова виставка АGRОЕХРО, яка проходила з 20 по 23 вересня 2017 р. у м. Кропивницькому презентувала експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні і на відкритих майданчиках і зацікавила численну кількість відвідувачів та викликала неабиякий інтерес.

В рамках проведення виставки відбулися демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу, спеціальні заходи і бізнес-форуми, семінари, консультації фахівців.

Участь доцентів кафедри обліку і оподаткування О.І. Крочак та Н.В. Оляднічук  в Міжнародній агропромисловій виставці АGRОЕХРО

Викладачі факультету економіки і підприємництва, кафедри обліку і оподаткування також долучилися до участі у виставці, презентувавши спеціальності, які можуть здобувати в Уманському Національному університеті садівництва потенційні студенти.

Учасники та гості виставки з цікавістю слухали розповіді про навчання в університеті.

НаталІя Оляднічук, доцент кафедри обліку і оподаткування