+38 (04744) 3-44-41
Меню
Остання редакція: 01 грудня 2015

Розклад

Останні новини

Зустріч з майбутніми абітурієнтамиЧитати повністю

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

22 грудня 2017 року кафедра обліку і оподаткування приймала гостей – учнів 10-го та 11-го класів загальноосвітньої школи № 1 м. Маньківка. Молоді, яка стоїть на порозі прийняття важливого рішення про свою майбутню професію, було цікаво почути про переваги, які забезпечує спеціальність облік і оподаткування.

Читати повністю

Співпраця з ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей»Читати повністю

Співпраця з ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей»

07.12.2017 р. делегація від Уманського національного університету садівництва у складі д.е.н., професора Кучеренко Т.Є., к.е.н., доцентів Іванової Н.І., Аніщенко Г.Ю., Концеби С.М., викладача Підлубної О.Д. та студентського активу факультету економіки і підприємництва завітали до ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей».

Читати повністю

Дружня студентська родина …Читати повністю

Дружня студентська родина …

06.12.2017 р. студенти факультету економіки і підприємництва, які представляють творчі колективи факультету, дружньою когортою відвідали одне з цікавих місць Черкащини – Жашківський кінний завод.

Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки магістрів зі спеціальності "Облік і оподаткування" Читати повністю

Розпочато акредитаційну експертизу підготовки магістрів зі спеціальності "Облік і оподаткування"

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2017 р. № 249-л «Про проведення акредитаційної експертизи», 28 листопада 2017 р. розпочала свою роботу експертна комісія.

Читати повністю

Всі новини